VIIMSI

Viimsi elurajoon

Kodukoht keset loodust

BlueSky rajatav Viimsi elurajoon asub Viimsi keskusest 4 km kaugusel. Olles vahetult ümbritsetud metsaaladega ning paiknedes piisavalt kaugel olemasolevast asustusest, pakub see rahulikku ja mugavat elukeskkonda igale perele, kelle ootuseks on looduslik, kuid samas linnalähedane elukoht. See ongi kodukoht keset loodust sõna otseses mõttes.

Oleme kavandanud siia 254 uut kodu – ehitame ligi 100 eramut, 4 paarismaja ja 30 ridamaja, mis moodustavad kokku tervikliku elurajooni.

Peagi lisame siia täiendavat informatsiooni.

 

Asukoht
Geoportaal
Viimsi asendiplaan

Jalutuskäigu kaugusel merest

Logistiliselt hea asukoht – piisavalt kaugel linnamürast, võimalikult lähedal sotsiaalsele taristule. Viimsi keskuses on olemas kõik olulised teenused – lasteaiad, koolid, spordi- ja puhkerajatised, aastaringne veemõnude nautimise võimalus, kaubanduskeskused ja erinevad söögikohad.

Ja mis peamine, uus elukeskkond asub ainult pooletunnise jalutuskäigu kaugusel merest.

Kompaktne mugavus

Madalate ülalpidamiskuludega kvaliteetselt ehitatavad elamud, mis oma mahult, arhitektuurilt ja viimistluselt sobivad ideaalselt looduslähedasse keskkonda. Elamute ruumilahendused on põhjalikkusega läbi mõeldud ning olulise rõhuasetusega on kasutajamugavus.

Tulevaste elanike liikumisvõimaluste parendamiseks hakkab piirkonda teenindama ühistransport ning kavandatud on võimalus lasteaia ning äri ja kaubandushoone rajamiseks.

Sulle pakuvad huvi BlueSky rajatavad elamud, kuid ei leidnud piisavalt infot?

Täiendava teabe saamiseks kirjuta meile. Jagame meelsasti arendustega seonduvat.