HAABERSTI

Haabersti elurajoon

Kodukoht linna ja looduse piiril

Haabersti oma mitmepalgelise ilmega on kiires tempos arenev linnaosa. BlueSky rajatav elurajoon asub Rocca al Mare asumi ja Harku järve vahetus läheduses, ca 5 min pikkuse autosõidu kaugusel Rocca al Mare kaubanduskeskusest ning rannapromenaadist. Järve- ja merelähedane elukoht, mis sobib perele, kes väärtustab elamist suurlinnas.

Elurajoon rajatakse kahes etapis, millest esimene etapp valmis 2019. aastal. Teises ehitusetapis on planeeritud ehitada nii eramuid, paarismaju, ridamaju kui ka kortermaju, kokku ligi 100 uut kodu.

Teise etapi ehituse ja müügiga plaanime alustada 2022. aasta esimeses pooles.

Peagi lisame siia täiendavat informatsiooni.

 

Asukoht
Geoportaal

Võimalusterohke lähiümbrus

Haabersti ringristmiku ümbrusesse on koondunud suur osa piirkonna kaubandusest, spordiklubidest ning mitmed vaba aja veetmise võimalused – Rocca al Mare Kaubanduskus, Saku Suurhall, Tallinna Loomaaed, Eesti Vabaõhumuuseum jm.

Kiires tempos kulgev suurlinn, kuid ainult jalutuskäigu kaugusel looduslikust rohelusest – Harku järve äärsed jalutusrajad, Rocca al Mare promenaad ja loodusrada, Õismäe raba terviserada.

I etapi eramud valmisid aastal 2019

Kivikatusega ning kombineeritud puit- ja kivifassaadiga soojapidavad kivimajad, mille energiasäästlikkuse tagavad maaküte ja soojustagastusega ventilatsioon.

Arhitektuurselt ühtne elurajoon, mis rajatakse eranditult kvaliteeti silmas pidades.

Aegumatu disainiga elamud, kus eriline rõhuasetus on avarusel, mugavusel ning läbimõeldud ruumiplaneeringul.

Sulle pakuvad huvi BlueSky rajatavad elamud, kuid ei leidnud piisavalt infot?

Täiendava teabe saamiseks kirjuta meile. Jagame meelsasti arendustega seonduvat.