JÜRI

JÜRI ELURAJOON

Linnalähedane kodu keset rohelust

Jüri on hea infrastruktuuriga suurepärane linnalähedane keskkond, kus elada ja töötada, paiknedes Tallinna kesklinnast vaid 13 km kaugusel. Ülemiste keskusesse ja lennujaama jõuab 10-15 minutiga.

BlueSky arendusala asub Jüri aleviku servas, kuhu on kavandatud eramud, ridamajad ja kortermajad. Planeerime ja arendame ligi 300 uut kodu hõlmava kompleksse ja ühtset stiili elurajooni.

Ehitustegevuse ja müügiga plaanime alustada 2022. aasta alguses.

Peagi lisame siia täiendavat informatsiooni.

 

Asukoht
Geoportaal
Jüri_asendiplaan

Atraktiivne elukeskkond

Vahetult Tallinna külje all asuv rahulik  ja maalähedane keskkond, kus on tagatud mitmekülgsete teenuste kättesaadavus, mis jäävad jalutuskäigu kaugusele. Alevikus asuvad mitmed suuremad toidukauplused.

Jüri oma lähiümbrusega on hinnatud nii ettevõtjate kui elanike poolt.  Rae vald panustab suuresti piirkonna üldisesse arengusse, et võimaldada erinevate sotsiaalsete teenuste kättesaadavust – Jüris asuvad mitmed lasteaiad ja gümnaasium, loodud on mitmekülgsed võimalused sportimiseks ja kultuurielus osalemiseks.

Kodud igale maitsele – eramust korterini

Rohealade ja rekreatsioonialadega vahetult ümbritsetud ning parkidega rikastatud privaatne ja rahulik elamupiirkond, kuhu kavandatav kvaliteetne arhitektuur sulandub ümbritsevasse rohelusse.

Rajatavad elamud on kaasaegsed ja energiasäästlikud, millel on garanteeritult madalad ülalpidamiskulud.

Sulle pakuvad huvi BlueSky rajatavad elamud, kuid ei leidnud piisavalt infot?

Täiendava teabe saamiseks kirjuta meile. Jagame meelsasti arendustega seonduvat.